O akci

Dny obrábění jsou interní veletrh pořádaný naší společností již po šesté. Stejně jako si naše výrobky nacházejí své spokojené zákazníky po celém světě, tak naopak v rámci Dnů obrábění přivítá náš šumperský závod návštěvníky prakticky ze všech obydlených kontinentů. Nejen vysoký počet očekávaných návštěvníků, ale i připravovaný program je rekordní – i proto jsme zvolili pro letošní rok motto ZAŽIJTE VÍCE. Dny obrábění by proto neměly chybět v kalendáři žádného z českých zákazníků, a to ani těch, kteří nás navštívili již v minulosti.

Největším lákadlem bude představení zbrusu nového výzkumného, vývojového a školicího EXPERIENCE CENTRA a věříme, že oceníte i možnost exkluzivní exkurze do prostor technického divu Česka – přečerpávací vodní elektrárny Dlouhé Stráně.

Každý zákazník účastnící se Dnů obrábění navíc obdrží dodatkovou slevu ve výši 10 % ke svému stávajícímu rabatu ! Poukázka na slevu bude předána při registraci a bude platná v období od 18. 9. 2017 - 18. 10. 2017. Poukaz bude možné uplatnit na jednu objednávku. 

ZÁKLADNÍ ORGANIZAČNÍ INFORMACE

Datum

Otevírací doba

Vstup

Místo

Parkování

Catering

ODBORNÝ PROGRAM

Exkurze do výroby

Prohlídka EXPERIENCE CENTRA a ukázky obrábění

Prezentace partnerů

Ukázka výrobků

Exkurze do přečerpávací vodní elektrárny Dlouhé Stráně

DNY OBRÁBĚNÍ 2014

Připomeňte si atmosféru posledních Dnů obrábění na tomto videu: